sobota, 28 grudnia 2013

Przyjaźń...

Hej. Ten post chciałabym poświęcić przyjaźni, ponieważ wiele ludzi używa tego słowa, a nie wie naprawdę co ono oznacz. Każdy może mieć inną wersje tego słowa. I może nazywać różne osoby swoim przyjacielem / przyjaciółką. 

 Moim zdaniem przyjaciółka to osoba do której mamy bezgraniczne zaufanie, która jest dla nas ważna i my jesteśmy dla niej ważni, która lubi spędzać z nami czas, która zawsze potrafi nas pocieszyć i rozśmieszyć, bez zastanowienia możesz się jej pożalić i  opowiedzieć o swoim problemie. Nigdy się z nią nie nudzimy. Tak z grubsza wygląda moje wyobrażenie przyjaźni. Ja jeszcze nie znalazłam mojej przyjaciółki, kto wie może jest gdzieś daleko, a może bardzo blisko. 


Ja chce mieć taką prawdziwą przyjaciółkę, a nie pierwszą lepszą osobę która będzie się nazywać "przyjaciółką". A tak naprawdę będzie mnie obgadywała, a ja  nie będę potrafić jej zaufać. Przyjaźń nie polega na tym, że ty dajesz wszystko, a druga osoba nic i pamięta o tobie tylko wtedy kiedy nikt dookoła nie chce z nią gadać, gdy ma problem lub czegoś potrzebuje. 

Przyjaźń składa się z dwóch osób i każdy musi coś dać.

Nieraz wydaje nam się, że to na 100% jest to ta osoba lecz znaliśmy ją tyle czasu, ale nie znaliśmy od tej strony. Nie da stworzyć się przyjaźni na przymus, bo przyjaźni się nie tworzy ona jest tylko jest, ale musimy potrafić ją odnaleźć.
 
 
Może niektórzy nie rozumieją o co chodzi w tym poście, ale mam nadzieje, że znajdzie się choć garstka ludzi po drugiej stronie monitora odkryła i zrozumiała sens tego  posta. 

Paa:***

6 komentarzy:

 1. ja mam jedną prawdziwą przyjaciółkę i kilka bardzo dobrych koleżanek, które tak naprawdę kocham <3
  maakaaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam kilka bardzo dobrych koleżanek. Ale przyjaciółka to zawsze przyjaciółka.

   Usuń
 2. Mądrze napisane. Obserwuję i zapraszam:

  http://basiek-baasiek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mądrze napisane :) Obserwuję :)
  www.thenatusworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♥ Za każdy komentarz dziękuje, motywuje mnie on do dalszej pracy :)
♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona.